Geniş araç filomuz ile Gökçeada araba kiralama sektöründe güler yüz, güven, hız ve kalite anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

 

Gökçeada Rent A Car uzun yıllardır günlük ve operasyonel araç kiralama konusunda Ada’ nın ihtiyaçlarına müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası çerçevesinde profesyonel olarak cevap vermektedir.

 

Bünyesinde bulunan yüksek model ve güvenli araç filosunu her geçen gün genişleten işletme siz değerli müşterlerin tüm taleplerini karşılamak üzere yılın 365 günü hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerinin kısa ve uzun vadeli araç ihtiyaçlarını karşılayan GÖKÇEADA RENT A CAR firması toplum için değer oluşturarak kendisini sürekli geliştiren bir firmadır.

Yüksek kalite anlayışımız, müşteri odaklı yaklaşımlarımız, yetişmiş ve alanında uzman çalışanlarımız ile müşterilerimiz ile karşılıklı anlayışa dayalı bir sistem geliştirerek, kısa dönem araç kiralama yönetimi ve günlük kiralama alanlarında yükselmeyi kendimize misyon ettik.

GÖKÇEADA RENT A CAR Oto kiralama sektördeki öncü konumundan dolayı müşterilerinin tercih ettiği firmaların başında gelmektedir.

GÖKÇEADA RENT A CAR Araç kiralama firmamız kendisini sürekli yenileyerek bu öncü konumunu korumak için çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ

Çağımızın gereği bizi daha çok araba kullanmaya, daha çevik ve atılgan olmaya zorluyor.

Bazı gerekler nedeni ile kiralık araba ihtiyacı doğduğunda formalitesi az zamanında teslim kiralık araçlara ihtiyaç duyuyoruz.

GÖKÇEADA RENT A CAR vizyonunu bu çerçevede geliştirmiştir.

* Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir.

* Uzman ve tecrübeli kadrosuyla, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktadır.

* GÖKÇEADA RENT A CAR, “KİRALAMA İLE YENİDEN TANIŞIN” sloganıyla araç kiralama sektörüne yepyeni bir vizyon kazandırmıştır.